Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Deprem Zelzele Görmek
Rüyada Deprem Zelzele Görmek
Rüyada Deprem Zelzele Görmek

Rüyada Deprem Zelzele Görmek

Rüyada Deprem Zelzele Olduğunu Görmek

Rüyada Deprem olduğunu görmek, zelzele, sallantı görmek, hayırlı bir rüya değildir. Kişi yapacağı davranışlara ve kullanacağı kelimelere dikkat etmelidir. Bu rüya kişinin çevresindeki kişiler tarafından olumsuz duruma düşürüleceği, madur edileceğinin işaretidir. Rüyada sallanmak, bir lafında sallanması yani kişinin duyacağı bir takım sözlerin kişiyi zor duruma sokacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyayı gören kişiye bir uyarıdır. Etrafındaki insanlara, insanların ne konuştuklarına, kendisi hakkında ne gibi şeyler planladıklarına dikkat etmeli, gözünü dört açmalıdır. Zira zararlı çıkacaktır. Rüya sahibi, hayatında bazı değişiklikler yaşayacak. Bu yaşanacak değişiklikler mecburi olacaktır. İş hayatında iş değişikliği yaşayacak, yada işten ayrılması gündeme gelecektir. Evli kişiler içinde evliliklerinin çalkantılı günler yaşayacağı ve sağlam bir yuva ise,  yıkılmayacağı manasına gelmektedir. Eğer kişinin evliliği problemliyse evliliğin sonlandırılması gündeme gelebilmektedir.

Rüyada Deprem anını hissetmek kişinin yaşayacağı bir takım sorunların üstesinden gelemeyeceği şeklinde yorumlanır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.