Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada beyaz köpek görmek, rüyada pis su görmek, rüyada yaşlı adam görmek ne demek?

Rüyada beyaz köpek görmek, rüyada pis su görmek, rüyada yaşlı adam görmek ne demek?

Rüyada Beyaz Köpek Görmek,

Rüyada Yaşlı adam görmek,

Rüyada Pis Su Görmek,

Değerli bir okurumdan gelen rüyası;

Ailemle birlikte dısarıda dolasırken kendime biseyler almaya karar verdim, sanirim üzerimde yeterli para olmadığı icin eve para almak icin donüyorum, Eve yaklaşınca yaslı bir adama yardım ediyorum onun koluna girip evin yanına kadar yürüdük, Bana, oğlum bana evden bir su getirde içeyim susadım dedi ama o plastik kaptan doldurup getirme suyu temiz olanından diğerinden getir dedi, yanından ayrıldım içimden bu adam evdeki su kabını nereden biliyor hızırmı, Allah dostu birimi acaba dedim icimden, eve girdigimde su kapları aynı o ihtiyarın tarif ettigi gibiydi, Evin ortasında genis havuz gibi büyük birsey vardı onun icine cesmeden devamlı su akıyordu ,suyun altında plastik bir kap vardı, once o kaba ondanda icindeki havuza fazlaligi akiyordu suyun ,suyun icindede beyaz bir köpek vardı ,köpek orada yıkanmış tuylerindeki kirleri falan hep suya gecmis, Ne yapacağımı sasırdım o ihtiyara temiz icme suyu götürmeye çalısıyordum Temiz icme suyu doldurmaya calışırken uyandım : Bu ruyanın devamında baska bir ruyadada, Teyzem bizim eve gelmis onu bizim evde gordum.
Değerli okurum;
 Para genel anlamda sıkıtı işaretidir. Birine yada birilerine bir yardım yapmak isterken sanki bu yardımın eksik kalmış gibi görünüyor. Senden medet uman biri yada birilerinin varlığına işarettir bu. Gönlünden bazı güzel şeyler geçiyor ama bir türlü bu isteklerini yerine getiremiyorsun. Para bulup almamam isabet olmuş. Sıkıntı alacaktın. Biraz darda sıkıntıdasın sanırım. Onun üzerine daha da sıkıntı eklenmeyecek.

Düzelecek bazı olumsuz durumlar.Rüyanda yaşlı bir adam görmen hayırlıdır. Senden temiz su istiyor bu güzel şeylerin olacağına işarettir. Evin içinde su dolu havuz ve içinde çeşme hayırlıdır. Fakat köpek görmen ve köpek pisliğiyle suyun kirlendiğini görmen pek hayırlı değildir.Genel anlamda köpek görmek size düşmanlık besleyen birilerinin varlığına işarettir. Fakat köpeğin beyaz olması size zarar veremeyecek birinin varlığına işaret eder. İstese de size zarar veremez. Sizi uzaktan izleyen güzel duaları olan birilerinin sizi dualarla koruduğu anlamına gelir.
Tartışmalı ortamlarda bulunabilirsiniz, bazı can sıkıcı durumlar olabilir hazırlıklı ve sakin kalmanızda yarar var, kalp kırgınlıklarından uzak durmak için suskun kalmanızda yarar var.

Yaşlı adamın sizin evinizle alakalı şeyleri bilmesi de yakınlarınızdan bazı kişilerin sizin hal ve hareketlerinizi evinizde olan biteni yakından takip ettikleri anlamına gelir. Sizi ve ailenizi konuşuyorlar. Anne tarafından biri yada birileriyle bir araya gelip güzel vakit geçireceksiniz.
BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bir Yorum

  1. Çok guzel bir yorum olmuş emeğinize sağlık, Allah sizden razı olsun ,

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.