Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Tekbir Getirdiğini Görmenin Anlamı
allahu ekber

Rüyada Tekbir Getirdiğini Görmenin Anlamı

Rüyada Tekbir getirmek: ‘Allahu Ekber’ diyerek bağırmak kişinin tövbe etmesi anlamına gelir. Aynı zamanda, tövbesinden dönmeden şerefli, namuslu, dürüst bir kimse olacağına hayatı boyunca her konuda yolunun açık olacağına yorulur.

Bu rüyayı gören kişi, iş hayatında dürüstlüğü ve çalışkanlığıyla en güzel mevkilere gelerek, ferah içinde yaşayacak kadar bereketli gelir elde edecek, çevresindeki insanlar tarafından da başarıları alkışlanacaktır. Hak ettiği her şeye sahip mutlu bir birey olacaktır. Helal ekmek yiyecek ve bu yolundan hiç sapmayacaktır.

Rüya sahibi aynı zaman da aile hayatında da sevilen, saygı duyulan ve örnek alınan birisi olacaktır. Parmakla gösterilen örnek insanlardan birisi demektir.

Bazı yorumlara göre ise; bu kişi iyi niyetlerinden saflığından dolayı, kıskanılan ve kuyusu kazınmak istenen birisidir. Çevresinde ona zarar vermeye çalışan kişiliksiz insanların, düşmanın varlığının habercisidir. Ama hiç kimse ona zarar veremeyecek. Temiz kalbi sayesinde Allah onu korunanlar arasına alacaktır.

Bazen şifa bekleyen birisinin şifa bulması şeklinde de yorumlanır. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin cennetin kapısını araladığı anlamına gelir. Ona cennet kapıları açılacaktır. (inşallah)

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.