Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kar Görmek Kar Yağdığını Görmek
rüyada kar yağdığını görmek

Rüyada Kar Görmek Kar Yağdığını Görmek

Rüyada Bembeyaz Temiz Kar Yağdığını Görmek

Çok hayırlara yorulur. Rüyayı gören kişinin geleceğinin çok parlak, başarılı olacağının habercisidir. Bol kazanca, hayırlı kısmetlere,hayırlı bir evliliğe, bol bereketli günlere işaret etmektedir. Rüyada yağan kar Allah’ın verdiği bizlere sunduğu tüm nimetlerden yararlanılmaya, güzel rızıklara işaret eder. Görülen kar mevsiminde yağıyorsa rüyayı gören kişi, hayatını dertsiz, tasasız, sıkıntısız geçirecektir. Eğer mevsim dışında yağıyorsa kar rüyayı gören kişiyi yakın zamanda sıkıntılı günler bekliyordur.

Rüyada Karda Kaydığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerinin olduğu ve bu hayallerinin peşinden koşar, onlara ulaşmak için çaba harcarsa önündeki engellerin kalkacağı amacına ulaşağının işaretidir. Kişi iş hayatında yapmak istediği bir çok şeyi hayata geçirecek ve başarılı olacaktır. Olmak istenilen yere ulaşmak için biraz çalışmak gerekiyor demektir.

Rüyada Kar Topu Görmek

Bu rüya kişinin kısmetinin günden güne artacağına, huzurlu temiz bir hayat süreceğine işaret eder. İnsanlarla ilitişim gücü yüksek, sevecen ve sevilen kişiye yorumlanır. Sevdiği insanlarla vakit geçirmekten zevk alan ve çevresinde onu seven bir çok insanın var olduğunun habercisidir.

Rüyada Çığ Görmek

Rüyada görülen çığ yakın zaman da can sıkıcı bir haber almaya ve bu haberden sonra üzüntülü günler yaşanacağına işaret eder. Kişinin daha önceden tanıdığı fakat iyi anıları olmadığı bir kimseyle karşılaşacağının da habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.