Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Abdesthane Görmenin Anlamı
abdesthanerüyada abdesthanede olmak

Rüyada Abdesthane Görmenin Anlamı

Rüyada abdesthane görmek oldukça güzel haberlerin yakında rüya sahibini mutlu edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin aklının büyük bölümünü meşgul eden sorunların çok kısa bir zaman içinde çözüm bulacağı anlamına gelir. Bazen de mal, mülk, yardım görmek şeklinde de yorumlanabilir. Bazı yorumculara göre, rüyada görülen abdesthane yeni bir ev alınacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, çalışma hayatında söz sahibi kimselere yorulur. Çalışkan, üretken, başarılı olan kişiler bu rüyayı görürler. Hayal ettikleri, ulaşmak istediği pozisyonlara istediği zaman ulaşacaktır. Bunların bir getirisi olarak da gelirinin her zamankinden daha da artacağına işaret etmektedir. Bu da rüya sahibinin beklentilerini elde edeceği şeklinde yorumlanır. Hem maddi anlamda rahatlayacak, hem manevi anlamda olmak istediği mevki de olması onu hayallerinin peşinden koştuğuna pişman etmeyecektir.

Rüyada Abdesthane Temizlediğini Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır başarmak istediği bir işin yakın zamanda gerçekleşmesi şeklinde yorumlanır. Bu hayalinin gerçekleşmesi için maddi anlamda küçük harcamalar da yapacaktır.

Rüyada Abdesthaneye Girdiğini Görmek

Başarılı çalışana işaret eder. İş hayatında elini attığı her işten alnının akıyla çıkan, çevresindeki kişiler tarafından da başarılarının takdir gördüğü kişi anlamına gelir. Çalışkanlığı ve pratikliğiyle hem kendisinin hem de çevresindekilerin kazancını artıran enerjisi yüksek kimselerin gördüğü rüyadır.

Rüyada Abdesthanede Abdest Aldığını Görmek

Temizlik, saflık, bolluk, bereket işaretidir. Aynı zamanda kişinin sıkıntılarından kurtularak, uzun zamandır hayalini kurduğu ferahlığa ulaşacağının habercisidir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.