Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Müzik Aleti Görmek Çalmak Gitarla Şarkı Çalmak

Rüyada Müzik Aleti Görmek Çalmak Gitarla Şarkı Çalmak

Rüyada herhangi bir enstrüman çaldığını görmek eğer rüyayı gören kişi bir müzik aleti çalmayı biliyorsa uzun zamandır bir kenarda bu güzel yeteneğini bırakmış demektir. Yeteneklerini kenara atmak yerine tekrar enstrümanını eline alıp bu yeteneğini herkesle paylaşarak nasıl muhabbet dolu günler geçiriyor bunun keyfini çıkartmalı.Aynı zaman da müzik aletini kusursuz çalıyorsa rüyayı gören kişi mutluluğa huzura kavuşacak demektir.

Bir diğer anlamı ise; rüyada müzik aleti çaldığını görmek ve aynı zamanda sesini duymak , bir yerlerden beklenen bir haber duyulması olarak ta yorumlanmaktadır. Eğer sesi duyulan müzik aleti hoş sesler çıkartıyorsa hoşa giden, hoş olmayan notasız sevimsiz sesler çıkartıyorsa nahoş haberlerin duyulacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyalar bir çok manada yorumlanmaktadır. Bazen görülen rüyalar kişiden kişiye de farklılık göstermektedir. Her insan farklı hayatlar yaşar, farklı yaşam tarzları vardır. Her rüya herkese aynı anlamı sunacak değildir elbette. Kişi gördüğü rüyayı hayat tarzını da düşünerek bir yerlere oturtmalı anlamlarını. Bir nevi parçaları bir araya getirerek kendine bütünü oluşturmalı.

Genel anlamla müzik aleti görmek sevinç,mutluluk eğlence,güzel haberler olarak yorumlanır. Çalıgı aletinin sesini duymak bazılarına göre üzücü haber , bazılarına göre beklenen güzel haberler duyulacağını müjdecisidir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.