Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada pirinç pilavı görmenin anlamı?

Rüyada pirinç pilavı görmenin anlamı?

Rüyada pişmiş pirinç pilavı görmesi hayra yorulmaktadır. Rüyayı gören kişinin bol rızıklı bir insan olduğu anlamına gelmektedir. Pirinç bilindiği gibi bereketi bol olan bir yiyecektir. Bir çay kaşığına kaç adet pirinç sığar diye denememiş olanımız azdır sanırım. İşte buradan da yola çıkılacağı gibi pirinç pilavı bolluk, bereket, ucu bucağı olmayan kazanç anlamına gelmektedir. Kişi görüle rüyayı pişen pirinci kendi evinde görmüşse eğer o haneye bir yerden yüklü miktarda para, yada miras gibi toplu bir yük gelecektir. Aynı zamanda kendi evinde pirinç pilavını kendisinin pişirdiğini görmesi kendi kısmetini kendisinin elde edeceğinin, helal kazancın habercisidir.

Bazı deneyimlemelere göre evli olan bir kadının pirinç pilavı görmesi kısmetli bir evlat sahibi olacağı anlamına da gelmektedir. Rüyayı gören kişi çevresi tarafından sevilen, sayılan,ailesine karşıda hayırlı bir evlattır. Pirinç pilavını rüyasında gören kişi kolay kolay geçim sıkıntısına düşmez, düşse de Allah ona kazanç kapılarını bol bol açacaktır. Rüya sahibi eline geçen güzel iş tekliflerini de değerlendirerek gelirini artıracak daha iyi bir kademeye adım atacaktır. Kendisine pirinç pilavı verildiğini görmesi, kısmet kapılarının o kişi tarafından açılacağının  habercisidir.

Rüyada Pirinç Pilavı Dağıttığını Görmek

Rüya sahibinin bir hayır işlediği ve bu hayır sayesinde dualarla kazalardan belalardan Allah tarafından korunduğunun ve kişinin elinin açık olduğunun cimri bir kimse olmadığının göstergesidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.