Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada erkek bebek görmek, rüyada bebeğin konuşması

Rüyada erkek bebek görmek, rüyada bebeğin konuşması

Merhaba ben ruyamda annemgilin köydeyim evden dışarı cıkıyorum ve kucagımda beyaz carşafda sarılı bir erkek bebek var gözleri masmavi agzında emzıgi var yanımdada kız arkadaşım var bebek konuşmaya calışıyor arkadaşımda bu yurumeden konuşur diyo ne anlama geliyor yorumlarsanız cok sevinirim
Genel anlamda;Rüyada erkek bebek görmek çok güzeldir.Hayırlara yorulur.Beyaz çarşafa sarılı bebek görmeniz hayırlı güzel bir şey olacağının habercisidir.Bir yolculuk söz konusu olacak yada biri yoldan gelecekte olabilir.

Rüyada bebeğin konuştuğunu görmek;

Rüyada henüz yürüyemeyen kundak bebeğin konuştuğunu gören kişi, hayata dair dilediklerine kavuşmuş hayatından memnun kimselerin gördüğü rüyadır. Eğer gerçekleşmesini beklediği ama henüz gerçekleşmeyen hayalleri var ise, bunlarda gerçekleşecektir. Şu istediğimde olmadı diyebileceği hiç bir şey kalmayacaktır.

Beklenmedik, güzel şeylerin yaşanacağı mutluluk duyulacak gelişmelerin yaşanacağının habercisidir. Rüyayı gören kişi huzur içinde güzel bir hayat sürecektir.

Rüyada mavi gözlü bebek görmek;

Müjdeli haberlerin alınarak rüyayı gören kişinin mutlu olacağının habercisidir.Eğer rüyada bir erkek bebeğin gözlerinin mavi olduğu görülürse bu sevinç mutluluk iki katı tadında yaşanacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.