Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Koyun ve Keçi Görmenin Anlamı

Rüyada Koyun ve Keçi Görmenin Anlamı

Eğer koyun, keçi, kuzu vb. küçük baş hayvan görmek genel anlamda değerlendirilirse hayra yorulabilir. Şayet görülen küçük baş hayvanlar ahırda yada bağda bahçede otlakta ise, kişinin hayatında yapmak istediğine varsa gerçekleşecektir. Hayvanlar olması gereken yerde değilde hiç alakaları olmayan bir yerlerde görünürse kişinin pek hayırlı şeylerle karşılaşmayacağına delalet eder.

Rüyada Koyun Kuzu Görmek Ne Demek?

Rüyayı gören kişi evli ise, hayırlı, sağlıklı bir evlat sahibi olacaktır. Bir diğer haberci de kişinin hayatındaki kişilerin hayırlı insanla olduğunun habercisidir. Güzel ve doğru kimselerle dostluk kurulduğunun resmidir. Görülen koyun kuzu eğer ölüyse can sıkıcı haberlerin alınacağının habercisidir. Kişiyi mutsuz eden olayların yaşanacağının da habercisidir. Rüya sahibi hayırlı ailesine saygıda sevgide kusur etmeyen, iyi bir evlattır. Rüya sahibinin eşi hamile ise ve rüyasında kuzu, koyun bağışladığını görmüşse sağlıklı ve uzun ömürlü bir erkek evlatları olacak demektir. Küçük baş hayvan kestiğinin görülmesi hayırlı değildir. Aileden yada kendinden bir kayıp olması söz konusu olabilir.

Rüyada Ahır Görmek

Görülen rüya rüya sahibinin gelirinin artması, işle alakalı atacağı adımların boşa çıkmayacağının habercisidir. Kişinin güzel ve rahat bir hayat süreceğine işaret eder. Aynı zamanda ticaretle uğraşan bir kimsenin kendini ahırda görmesi, kazancının oldukça artacağının habercisidir. Aynı zamanda kişinin elinin açık, gönlünün zengin olduğunun göstergesidir.

Rüyada Kuzu Koyun Keçi Bacağı Görmek

Bu rüya çok hayırlı sayılmaz. Rüyayı görenin yetim hakkı yediğinin işaretidir. Kişi tanıdığı yada tanımadığı bir yetimin bilinçli olarak hakkını gasp etmiştir. Bu yaptığından dolayı hiç  rahatsızlık duymamaktadır. Eğer hayvan bacağı yediğinin görürse sadece yetim değil, ileri gelen zengin kişilerinde malından zimmetine mal geçirmiş demektir.

Keçi Sütü Görmek

Süt sağdığını görmek malın mülkün artacağına gelirin daha da çoğalacağına işaret eder. Sütü içtiğini görmek, bu dünyada hiçbir derdi tasası olmayacağının habercisidir. Aynı zamanda temiz bir kimsenin varlığına işaret eder.  Süt sağdığını görmek elini attığı her işte başarıya kendi emeğiyle güzel mevkilere gelinmesine işaret eder.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bir Yorum

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.