Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kavga Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Kavga Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Kavga Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kavga Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kavga Ettiğini Görmek;

Rüyada kavga ettiğini gören kişi, genel de fikir ayrılıkları yaşayan birine işaret eder. Çevresindeki bir çok kişiden farklı düşünen ve farklı hareket eden kişi olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi aynı zaman da birine yada birilerine karşı kin güdüyor demektir. Unutamadığı sıkıntılara sebep olan ve kolay kolay affedemeyeceği biri yada birilerinin varlığını işaret etmektedir. Kavga, bir çok çeşitte olduğu için yorumu da oldukça geniştir.

Rüyada Kesici Aletle Kavga Ettiğini Görmek;

Rüyada kesici bir aletle kavga ettiğini görmek, kıvrak zekaya sahip, iş hayatında değişik fikirleri ile dikkat çeken güçlü karakterli kişi olarak yorumlanır. Her yeni projede kendini yenileyen kendini tekrarlamayan zengin fikirli kimse olduğunuzun göstergesidir.

Rüyada Tokat Attığını Görmek Yada Tokat Yemek;

Kulağa çok hoş gelmeyen yaşaması da hoş olmayan bu durum aslında tokat atan kişinin tokat attığı kişiye bir konuda çok büyük destek vereceği şeklinde yorumlanır. Rüyada Tokat, destek görmek, arka çıkılması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bazı kararlarında yanında olacak iyi dostlarının olduğu demektir.

Rüyada Tekme İle Kavga Etmek;

Rüyada tekmelerle kavga ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin bazı kararları almaktan korktuğunun bir işaretidir. Cesareti kırılmış ve destekle güzel yerlere gelinmesi şeklinde yorumlanır. Bazen bu rüyalar yaşadığınız dönemde de bazı tartışmaların habercisi olabilmektedir.

Rüyada Silahla Kavga Ettiğini Görmek;

Rüyasında silahlarla çatışmaya girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin bir devlet işi varsa olacağını müjdeler. Aynı zamanda silahı kullandığınızı elinize aldığınızı görmeniz güç kuvvet, iktidar demektir. Bazen de çevrenizdeki bir yakınınızın yuva kurması şeklinde de yorumlanır.

Savaş Meydanında Savaştığını Görmek;

Eğer bir meydan savaşında vatanınızı savunurken bulursanız kendinizi, Allah tealanın yolunda ilerleyen bir kul olduğunuzun göstergesidir bu.

Rüyada Ağır Dalaşı Yaptığını Görmek;

Rüyayı gören kişinin içinden çıkılması zor durumlara gireceği, iş yada evlilik hayatında bazı karar ayrılıklarına düşülecek demektir. Bazı hoş olmayan şeylerle karşılaşıp, bu durumdan kendini kurtarmak için çaba sarf edilecektir. Bazı yorumculara göre haksızlığa uğranacağı, yada iftiraya uğrayacağını da işaret eder.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.