Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yokuş Yukarı Yürümek,Rüyada Silah Görmek, Silah tutmak,

Rüyada Yokuş Yukarı Yürümek,Rüyada Silah Görmek, Silah tutmak,

Değerli okurumun rüyası;

Rüyamda yokus yukarı yürüyorum yolum üzerinde beni istemeyen kötülük yapmak isteyen birileri var bana kötülük yapmak için fırsat kolluyorlar, elimde bir tabanca var onunla onlara gözdağı veriyorum eger bana saldırırlarsa ates etmeyi dusunuyorum , zorluklarla beraber o yorucu yokus yukarı ağır adımlarla çıkıyorum yuruyorum

Rüyada yokuş çıkmak, rüyada yokuş yukarı tırmanmak ve yokuşu tamamlamak oldukça güzel bir durumdur. Rüyada yokuşu tamamen çıkmak;

Bazen rüya sahibinin içinde bulunduğu can sıkıcı bir durumun içinde olduğunu gösterir ama sonunda bu durumun olumlu sonuçlanacağının habercisidir.

Rüyada yokuş çıkmak bazen de; rüyayı gören kişinin çevresinde ona sırtını yaslayabileceği, güvenebileceği kimselerin olmadığının göstergesidir.

Rüyada size kötülük yapmak isteyen kişileri görmeniz, hayatınızda sizin yakınınızda güven duyduğunuz yada duyabildiğiniz kimsenin olmaması anlamına geliyor. Kendinizi güvende hissedemiyor, yalnız hissediyorsunuz.

Rüyanızda silah görmeniz; bir haber alacağınız anlamına geliyor. Bu haber sizin için çok iç açıcı bir haber olmayabilir. Belki de bazı kararları almanızda çevrenizdeki insanlardan yardım yada destek almak istediğinizin göstergesidir. Eğer silahı kullansaydınız ve silahtan ses çıksaydı yani ateş etseydiniz ve ateş ettiğinizde silahtan ses vea ateş çıksaydı kötü şeyler olacaktı, canınız acıyacaktı.

Amaçlarınıza sakin ve kararlı şekilde temkinli ilerlemeniz sizi hedefinize ulaştıracaktır. Önünüze ister istemez engeller çıkacak ama bu engelleri aşacaksınız hemde tek başınıza.

Sabırlı olmanız, yavaş ama kararlı adımlarla ilerlemeniz sizi kendinizi görmek istediğiniz yerde görmenize yardımcı olacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.